NIE DOWIESZ SIĘ, PÓKI NIE SPRÓBUJESZ

Nowa Honda Civic Type R ma doskonały rodowód. Poprzednie modele były cenione za wspaniałe osiągi i uchodziły za najlepiej prowadzące się przednionapędowe hatchbacki. Wiele rekordów na europejskich torach wyścigowych należy do Hondy Civic.

Duch rywalizacji

Przewiń

Logo Hondy Civic Type R.

Czysta moc

Zaprojektowana zupełnie od podstaw i wyposażona w zaawansowane rozwiązania aerodynamiczne oraz technologie przydatne podczas jazdy po torze wyścigowym. Nowa Honda Civic Type R to jedyny hot-hatch w swoim rodzaju.

Wybierz wersję wyposażenia

Zainspirowa-na marzeniami

„Kochałem samochody już od wczesnego dzieciństwa”.

„W naszej wizji Civic Type R najważniejsza była pewność prowadzenia, co do której kierowca musiał mieć pełne zaufanie. Miała zachwycać do tego stopnia, żeby kierowca nigdy nie chciał wysiadać z samochodu”. Marzenie to się spełniło. Jego efektem jest Type R. Powstała z myślą o najwyższym komforcie, obszernym wnętrzu i sportowej stylistyce odpowiadającej jej osiągom rajdowym.

Hideki Kakinuma i Honda Civic Type R z tyłu.

Hideki Kakinuma, pomocnik kierownika projektu Civic Type R. 

Sportowy już od deski kreślarskiej

Imponująca moc, rewelacyjne osiągi.

Zgodnie z tradycją Hondy w projektowaniu samochodów sportowych Type R ma wspólne podstawy z Hondą Civic 10. generacji. Zaprojektowana zupełnie od nowa z myślą o zapewnieniu najsilniejszych wrażeń w swojej klasie zachwyca emocjonującym prowadzeniem zarówno po zwykłej drodze, jak i torze wyścigowym. Zapoznaj się z najmocniejszym i najszybciej przyspieszającym samochodem z napędem na przednie koła, jaki dotąd udało nam się zbudować.

Honda Civic Type R z przodu na torze wyścigowym.
Honda Civic Type R z przodu na torze wyścigowym.